3.09.2012

فرا رسیدن سال نو ایرانی، به کوری چشم مخالفان
 عرب تبار و بیابانگرد دیروز و امروز کشورمان
، به تمام میهن دوستان ایرانی از همه گروه ها 
و دسته ها که اول خود را ایرانی میدانند تا هر
 چیز دیگر تهنیت گفته و سالی مملو از خوشبختی و
 سلامتی و سرفرازی را برای همگان بویژه همراهان
 عزیزمان  که در ادامه اهداف سایت * تنه نزن *  ما 
را تنها نمیگذارند از خداوند متعال ارزو داریم.


 گل اومد بهار اومد - شادروان پوران
 رقصهای اقوام مختلف ایرانی 

نوروز امد - شادروان هایده

نوازندگان دوره گرد با اهنگی نوروزی

نوروز در تاجیکستان

نوروز امد - سیما بینا

باله ملی گرجستان

و این هم طوطی انیشتاین
تقدیم به نوه های سایت


نیکلا سارکوزی، رئیس جمهور فرانسه که به تولوز رفته، این حمله را فاجعهای هولناک خوانده است.
او که به همراه وزیر آموزش و پرورش و وزیر کشور فرانسه، به تولوز رفته است، گفت که این حمله نه فقط به یک شهر که به کل فرانسه انجام شده است.
رهبران اسرائیل و سازمان های یهودی در سراسر جهان به شدت حادثه تیراندازی در مقابل مدرسه یهودیان در فرانسه را محکوم کردند.
بینامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل از این حادثه به عنوان "قتل منزجرکننده یهودیان "نام برده است.
نخست وزیر اسرائیل که ساعاتی پس از انتشار خبر تیراندازی در مقابل یک مدرسه یهودیان در فرانسه صحبت می کرد، گفت :"باید جلوی انگیزه های ضدیهودی سبعانه و خشونت آمیز گرفته شود."
رئیس کنگره یهودیان جهان هم این واقعه را "شرم آور" توصیف کرد که هیچ توجیهی برای انجام آن وجود ندارد.
مرکز خاخام های اروپا هم این حادثه را اقدامی "وحشیانه" و حمله ای به کل جامعه یهودیت دانست.
خاخام اعظم فرانسه نیز که به تولوز رفته، گفته است که از شنیدن آنچه که رخ داده، "شوکه" و "بهتزده" است.رئییس جمهور اسرائیل روز دوشنبه (۲۹ اسفند) پیشاپیش فرا رسیدن نوروز را به مردم ایران تبریک گفت و برای آنان آرزوی "صلح" کرد.
آسوشیتدپرس مینویسد، شیمون پرز با اشاره تلویحی به بروز احتمالی جنگ میان دو کشور از رهبران ایران خواست، هیچ کسی را تهدید نکرده و فرزندان این کشور را مجبور به "فرار" نکند.
پیام تبریک پرز به ایرانیان روز دوشنبه از بخش فارسی رادیو اسرائيل ابتدا به زبان فارسی و سپس به زبان عبری پخش شد.
همزمان با ادامه فعالیتهای هستهای ایران تهدیدهای اسرائيل در زمینه امکان حمله به تأسیسات اتمی جمهوری اسلامی بالا گرفته است. ایران تلاش برای ساخت بمب اتمی را رد میکند. غرب نیز در باره حمله احتمالی اسرائيل به ایران ابراز نگرانی کرده است.
وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه (۲۹ اسفند/ ۱۹ مارس) طی بیانیهای با تأکید بر لزوم احترام به حقوق بشر و آزادی، فرا رسیدن نوروز را به ایرانیان و دیگر مناطقی که این جشن در آنها مرسوم است تبریک گفت.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، هیلاری کلینتون در این بیانیه گفت: «خرسندم بهترین آرزوهای خود را نثار همه آنهایی که مراسم نوروز را جشن میگیرند کنم
کلینتون نوروز را "زمانی برای امید" خواند و ادامه داد: «مردم ایالات متحده در استقبال از فرصتهای این سال جدید و امکانات تقویت پیوندهای خانوادگی و دوستی به شما میپیوندند
وی افزود: «ما در حالی که با چالشهای تازه روبرو میشویم به حمایت خود از حقوق جهانی بشر و آزادی بیان و حقوقی که مروج صلح، پیشرفت و سعادت هستند متعهد میمانیم. نوروزتان پیروز و هر روزتان نوروز باد
پیش از این شیمون پرز، رئیس جمهور اسرائیل نیز فرا رسیدن نوروز را به ایرانیان تبریک گفته بود.در مارس ۲۰۰۷ و پس از مدت تقریباً سیزده سال از انفجار، دادستانی کل آرژانتین درخواست صدور حکم جلب نه نفر از جمله علیاکبر هاشمی رفسنجانی و علیاکبر ولایتی توسط پلیس بینالملل را صادر کرد.

رپل برای شش تن از این فراد حکم جلب بینالمللی صادر کرد.
این افراد عبارتند از: [۷] [۸]

 آمارهای رسمی دولت هم نرخ بیکاری سال ۸۹ افزایش داشته است. مرکز آمار ایران متوسط نرخ بیکاری سال ۸۹ را بر اساس میانگین فصول مختلف سال ۵/ ۱۳ درصد اعلام کرده است.
این میزان در مقایسه با نرخ بیکاری ۹/ ۱۱ درصدی سال ۸۸ بیش از ۶/ ۱ درصد افزایش نشان میدهد.
به گزارش خبرگزاری فارس بر اساس آمارهای رسمی دولت نرخ بیکاری در سالهای ۸۷ و ۸۶ نیز به ترتیب ۴/ ۱۰ درصد و ۹/ ۱۱ درصد بوده است.
طنز
ابراهیم نبوی
بارگاه الهی به هم ریخته است. قادر متعال رئیس کل دفتر را احضار می کند. جبرائیل وارد می شود و تعظیم می کند و در حالی که دست روی دست گذاشته سر به زیر منتظر فرمان است. خداوند صفحه بزرگ دسکتاپ را که صد متر در دویست متر باز است نشان می دهد.
قادر متعال: این چیه جبی؟
جبرائیل: نمی دونم، بخدا من در جریان نیستم.
قادر متعال: نوشته یک آدمی به اسم حجتی کرمانی، ظاهرا باید مال کهکشان راه شیری باشه، گفته که رهبر ایران گفته من تصمیماتم را در نماز شب می گیرم و در حال تهجد.
جبرائیل: حاج آقا! اونجا که می دونین چه خبره، حداقل ده هزار نفر رو خبر داریم که همین حرفها رو می زنن، فقط هم اونجا نیست، نصف رئیس جمهورهای آفریقا می گن با شما مستقیما ارتباط دارن.
قادر متعال: یعنی چی؟ این جوری که آبرو برای ما نمی مونه، همین امروز میکی اومده می گه ۲۳۶۵نفر نمازشون رو ول کردن و به من فحش دادن.
جبرائیل( زیر لب به میکائیل فحش می دهد): قربان! کاری از ما ساخته نیست. صد بار همین شیطان به شما گفتند این موجودات رو خلق نکنید، دردسر می شه، گفتین حسودی اش می شه. ادامه


طــــــنز
سید ابرهیم نبوی

انگار نه انگار مردم حافظه دارند، یکی که مردم را کتک زده و کاندیدای کتک زن هاست، نه تنها شده طرفدار آزادی بلکه معتقد است " قانون هم نمی تواند آزادی را محدود کند" آن یکی که خودش تمام گرانی ها را تائید کرده چنان حرف می زند که انگار داداش انگلس است و اصولا طرفدار سوسیالیسم و حزب کارگران و دهقانان است. دیروز محمود احمدی نژاد که برای اینکه رئیس جمهور شود، صد نفر کشته شدند، هزار نفر شکنجه شدند و ده هزار نفر حداقل یک بار زندان رفتند، گفت: " با قانون هم آزادی محدود نمی شود و شکنجه و آزار زندانیان ممنوع است." آقای لاریجانی هم که همه قوانین منجر به گرانی و بیکاری را تصویب کرد، اعلام کرد: " بیکاری و گرانی بیداد می کند." معلوم نیست این نوابغ که در عرض یک هفته قبل از انتخابات می توانستند این چیزها را بفهمند، چرا زودتر نفهمیدند؟ادامه
 عکس-فستیوال پوریم - اواخر سالهای ۱۹۲۰ میلادی در اروپا


 بر استقلال دفاعی ان کشور
خاکستر سیگار- مانا نیستانی


نگار مشهور آمریکا


پوتین ، احمدینژاد و انتخابات

طرحی از نیک اهنگ کوثر
اولین نتایج بعد از انتخابات

طرحی از نیک اهنگ کوثر

که قبلآ به دستور خود او کنار گذاشته شده بود 

هاشمــــــی

 طرحی از نیک اهنگ کوثر


فرا رسیدن سال نو ایرانی، به کوری چشم مخالفان
 عرب تبار و بیابانگرد دیروز و امروز کشورمان
، به تمام میهن دوستان ایرانی از همه گروه ها 
و دسته ها که اول خود را ایرانی میدانند تا هر
 چیز دیگر تهنیت گفته و سالی مملو از خوشبختی و
 سلامتی و سرفرازی را برای همگان بویژه همراهان
 عزیزمان  که در ادامه اهداف سایت * تنه نزن *  ما 
را تنها نمیگذارند از خداوند متعال ارزو داریم.

داوید فاخری ، فعالان و دوستان و همکاران داوطلب،  


No comments:

Post a Comment

POST توراه و هفطارای

Every Post's Information