3.27.2010
هم میهنان و همکیشان عزیز بدینوسیله تبریکات صمیمانه ما را به مناسبت فرا رسیدن * عید پسخ * که نمودار پیروزی عدالت بر بی عدالتی و پیروزی ازادی بر اسارت است را بپذیرید . امیدواریم که در سال اینده همچون ایام خروج بنی اسرائیل از اسارت فراعنه مصر شاهد ازادی و رهائی ملت شریف ایران از خفقان مستولی بر کشور که از بیعدالتی ها و خود کامگیهای مشتی روحانی نمای الوده و جاهل پدید امده و ملتی را به زور تفنگ و سرنیزه و چاقو و زنجیر و اسید و زندان و اعدام و تبعید و در نهایت ذلیلی در جامعه بشری در ساعت زمانی که قرنها انرا به عقب کشیده اند و او را در ان  متوقف و اسیر نگاه داشته اند ، باشیم !.


کاهش ۴۰ درصدی واردات نفت چین از ایران


اگر مایل به شنیدن مطلب بالا ، شیرین عبادی: صدایی که به گوش مردم دنیا رسید نیز میباشید بر روی لینک کلیک کنیدتنه نزن / چاپیدنهای همیشگی کرکسهای بین المللی از خزانه کشورمان که از صدقه سر حکومت جهل و خون اسلامی با هر دم بهانه ئی صورت میگیرند همچنان ادامه دارند : 

محکوميت به اعدام سه عضو يک خانواده در مهاباد
اوج وحشيگري جمهوري اسلامي

طبق اخباري که اخيرا منتشر شده ٬ يک مادر و دو فرزند او در زندان مهاباد به اعدام محکوم شده اند. جازيه درويش زاده مادري است که گفته ميشود به اتهام جرائم اجتماعي به اعدام محکوم شده است٬ همزمان جنايتکاران حاکم بر ايران دو فرزند او افسانه درويش زاده ۱۹ ساله و فتح الله درويش زاده ۲۱ ساله را نيز به اعدام محکوم کرده اند.
اين يک نمونه بارز ديگر از جنايت پيشگي و وحشيگري حکومت اسلامي ايران است.
به اين احکام بايد فورا اعتراض کرد و خبر اين سه حکم اعدام را بايد در همه جا پخش کرد. بايد کاري کنيم که موجي از اعتراض عليه جمهوري اسلامي ايران و اين احکام اعدام راه بيفتد.
کميته بين المللي عليه اعدام از همگان دعوت ميکند به اين احکام اعدام اعتراض کنند.

کميته بين المللي عليه اعدام
بهشت‌زهرا
دركنار ركود، بيكاري و ورشكستگي فعالين خصوصي
سال۸۸ سال سپاهي شدن اقتصاد


خامنه ئی بی ابرو : سال  ۸۹ ، سال همت مضاعف و کار مضاعف است ( لابد که جیب شما دزدان را پر تر کنند ! / تنه نزن )
آیت الله خامنه ای
اوباما در کنفرانس سالانه آیپک
پیام نوروزی میر حسین موسوی و زهرا رهنورد
زندان و زندانیان ۸۸

سال گاو و پلنگ
از نیک اهنگ کوثر


تبریک ابراهیم نبوی به مناسبت فرارسیدن سال نو ایرانی به مردم شجاع  ایران

No comments:

Post a Comment

POST توراه و هفطارای

Every Post's Information